17179.
385. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 000 HUF
A Műveltség Könyvtára. 3 kötete: A föld. sérült gerinccel, A világegyetem, kopott kötésben, A technika vívmányai, egy két sérült lappal. Bp., 1909, Athenaeum. Félbőr kötés, réz plakettel.