14 000 HUF
28
Adolf Hitler: Mein Kampf. Zwei Bände in einem Band. Ungekürzte Ausgabe. München, 1938, Zentralverlag der NSDAP, Frz. Eher Nachf,(München, J. G. Weiß'sche Buchdrukerei),1 t. (címkép)+XXVI+6+781+11 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, fekete egészvászon-kötés,kissé kopott, kissé sérült gerinccel, foltos, hullámos lapokkal. / Gilt linen-binding, in German language. With little bit worn cover, and little bit damaged spine, with spotty, waved pages.