Books: Architecture, Art

Number of items: 253

Judith Miller: Stílus és forma. Az iparművészet képes enciklopédiája. Bp., 2007, Geopen. Színes fotókkal és reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16719.

4 200 HUF
11,35
12,35
Vegyes könyvtétel: 3 db; Az Iparművészeti Múzeum és a Hopp Ferenc Keletázsiai Művészeti Múzeum évkönyvei V 1962. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap. Szerk: Major Gyula. Magyar és francia nyelven. Kárász Judit fényképeivel illusztrált.Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.; Az Iparművészeti Múzeum és a Hopp Ferenc Keletázsiai Művészeti Múzeum évkönyvei VII 1964. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap. Szerk: Jakabffy Imre. Kárász Judit fényképeivel illusztrált.Magyar és Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban; Az Iparművészeti Múzeum és a Hopp Ferenc Keletázsiai Művészeti Múzeum évkönyvei XII 1969. Bp., 1970, Népművelési Propaganda Iroda. Szerk: Jakabffy Imre. Wagner Richárd fotóival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
16720.

2 200 HUF
5,95
6,47
Bakó Zsuzsanna: Székely. Székely Bertalan (1835-1910). Bp., 1982, Képzőművészeti. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Az író: Bakó Zsuzsanna által dedikált.
16721.

1 000 HUF
Vegyes könyvtétel; 3 db: Pál Cséfalvay: The treasury of Esztergom Cathedral. Bp., 1984, Corvina. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, jó állapotban; Kerámia. Középdunántúl anyagi műveltsége kiállítás sorozat I.Összeáll: F. Petres Éva. hn., én., kn. Magyar, Német nyelven. Papírkötésben, jó állapotban; A régi képtár katalógusa. Országos Szépművészeti Múzeum. Szerk: Pigler Andor. Bp., 1954, Akadémiai kiadó. Egészvászon-kötés, jó állapotban.
16722.

1 000 HUF
M. Bunta, P. Gyula: Batiz. Monografia manufacturii de faianta fina. hn., 1971, Consiliul Culturii Si Educatiei Socialiste Muzeul De Istorie Cluj. Román nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, szakadozott kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16723.

2 000 HUF
20
Magyar építészet (a XIX. század végéig). Szerk: Gerő László. Bp., 1954, Építésügyi Kiadó. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott kiadói védőborítóban de egyébként jó állapotban.
16724.

2 000 HUF
16725.

1 000 HUF
16726.

800 HUF
16727.

6 500 HUF
17,57
19,12
A hetvenötéves Magyar Állami Operaház 1884-1959. Bp., 1959, a Magyar Állami Operaház kiadása. Kiadói egészvászon-kötésben. Dr. Pogány Károly szerkesztő ajándékozási soraival (?).
16728.

1 000 HUF
4 db könyv tétel: Szőnyi István: Kép. Megjegyzések a művészetről. Bp., 1943, Dr. Vajna György és Társa. Ajándékozói bejegyzéssel. + Max J. Friedländer: Der Holzschnitt. Zweite auflage. Berlin und Leipzig, 1921, Vereinigung Wissenschaftlicher Verleger. Tulajdonosi névbejegyzéssel. + Lyka Károly: Kis könyv a művészetről. Negyedik kiadás. Bp., 1927, Singer és Wolfner. Tulajdonosi névbejegyzéssel. Emil Pirchan: Művészek Műhelytitkai. Bp., 1945, Dante. Tulajdonosi névbejegyzéssel.
16729.

1 600 HUF
4 db katalógus tétel: Frank János (szerk.): Festészet 77 - A magyar képzőművészek és iparművészek szövetsége festő szakosztályának kiállítása. Zalaegerszeg, é.n., Magyar Hirdető - Nyomda. Kiadói papírkötésben; Fiatal képzőművészek stúdiójának kiállítása, Kecskemét, é.n., Petőfi Nyomda. Kiadói papírkötésben; Mai Magyar Képzőművészet. Bp., 1971, Globus Nyomda. Kiadói papírkötésben; Néray Katalin (szerk.:) Modern olasz szobrászat. Bp., é.n.,k.n. Kiadói papírkötésben.
16730.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF