Books: Architecture, Art

Number of items: 253

Dr. Kós Károly: Népélet és néphagyomány.Bukarest, 1972, Kriterion Könyvkiadó.a szerző rajzaival illusztrált.Egészvászon-kötés, kissé szakadozott védőborítóval de egyébként jó állapotban.
16805.

1 600 HUF
16806.

2 400 HUF
Vámos Ferenc Lechner Ödön II kötet Petrovics Elek előszavával (Bp.) 1927. Amicus. 31 l. 10 t. (Magyar művészeti könyvtár 22 sz.) Kiadói, felragasztott képpel (sérült) illusztrált kartonálásban, körülvágatlan.
16807.

1 000 HUF
Végh Olivér: A kalotaszegi fazekasság. Bukarest, 1977, Kriterion könyvkiadó, kartonált papírkötés, védőborítóban, kissé kopottas állapotban.
16808.

1 200 HUF
Gergely Mihály:Búza Barna keresztútjai. Budapest,2001,Művészetbarátok Egyesülete. Papírkötés
16809.

1 800 HUF
Magyar művészettörténet 1-10. Bp., 1970. Minerva. Kiadói papírborítóban
16810.

3 000 HUF
Dr. Sikota Győző: Herendi porcelán. Bp., 1980, Kiadói műbőr kötésben, dísztokban, virág mintás porcelán medalionnal, jó állapotban. Megjelent 1200 példányban.
16811.

1 200 HUF
25
Konok Tamás. Művészetek Háza, Pécs. 1999. március 12 - április 12. 16 sztl. oldal. Kiállítási katalógus, színes reprodukciókkal, Várkonyi György bevezetőjével. Kiadói papírkötés.
16812.

1 200 HUF
19
Csaplár Ferenc (szerk): Molnár Farkas - Festő, grafikus, építész. Bp., 1997, Kassák Múzeum. 32p. Kiállítási katalógus, fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16813.

1 000 HUF
1938 Gemälde Plastik Kunstgewerbe aus einer Berliner Privatsammlung. (Nichtarischer Besitz.) Versteigerung: 18. nov. 1938. Berlin,1938, Hans W. Lange. Német nyelvű aukciós katalógus. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
16814.

2 000 HUF
Miklós Pál: Csi Paj-Si 1862-1957. A Művészet Kiskönyvtára XXXIII. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés papírborítóban.
16815.

1 000 HUF
Kállai Ernő: Picasso. Bp.,1948,Új Idők Irodalmi Intézet Rt.(Singer és Wolfner),(Hungária-ny.), 173+2 p. Fekete-fehér és 2 színes képpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16816.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF