13790. 385. Closed Online auction Printed Materials
1 000 HUF
0 HUF
'Burggraf von Rietenburg', középkori kódexlap modern másolata, offszet, fa keretben, papír faroston, kijáró keretben, kopott, 34x24 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf