Printed Materials

Number of items: 311

A Krassó-Szörényi Lapok melléklete, 4p
13784.

A "Krassó-Szörényi Lapok" melléklete, 4p

1 000 HUF
Ruszkik haza Magyar Demokrata Fórum képeslap
13785.

"Ruszkik haza" Magyar Demokrata Fórum képeslap

1 000 HUF
4 db Albrecht Dürer nyomat: Der Richter, Der Ritter, Der Edelman, Der Herzog, üvegezett keretben, paszpartuban, 8x6 cm
13786.

2 000 HUF
Alfons Mucha: Női alak, reprint nyomtatvány, 60×42 cm
13787.

1 200 HUF
13788.

1 200 HUF
Meister Heinrich Frauenlob, középkori kódexlap (Codex Manesse) modern másolata, offszet, fa keretben, papír faroston, kijáró keretben, kopott, 34x24 cm
13789.

1 000 HUF
Burggraf von Rietenburg, középkori kódexlap modern másolata, offszet, fa keretben, papír faroston, kijáró keretben, kopott, 34x24 cm
13790.

'Burggraf von Rietenburg', középkori kódexlap modern másolata, offszet, fa keretben, papír faroston, kijáró keretben, kopott, 34x24 cm

1 000 HUF
Vegyes nyomtatvány tétel, underground plakátok
13791.

1 400 HUF
Magyar Népviselet. Rajzolta Horváth Jenő. Orbis Pictus Hungaricus. (Szerk.: Czakó Elemér) kiadványból 2 db kézi, ceruzás színezésű nyomat (többi hiányzik). A rajzok hátoldalán a tájegységek viseletének leírásával. 4. Kalotaszegi legény (Körösfő), 5. Kalotaszegi leány (Bánffyhunyad). Jelezve a nyomaton nyomtatva. Horváth Jenő 923. 14x9 cm
13792.

1 200 HUF
Mercedes-Benz Betriebsanleitung. 200 D/250D/300D/250 D Turbo/300 D Turbo/300 D 4Matic/300 D Turbo 4Matic. Stuttgart-Unterteuerkheim, Mercedes-Benz A.G., 132 p. Német nyelvű autó prospektus.
13793.

1 200 HUF
Vegyes papírégiség tétel, jegyek, számlák, plakátok, stb., 50 db
13794.

2 000 HUF
Budafoki Háros és a Tabáni Kakas stb. vendéglőket ismertető szórólapok, 2 db
13795.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF