Posters

Number of items: 55

1990 Kemény György (1936-): Hejha...! a Fidesz választási plakátja a helyhatósági választásokon, 49,5x69 cm
13832.

1 800 HUF
5,22
6,29
21
cca 1920-1930 Kalor, Perpetuum, leggazdaságosabb folytonégő kályhák, Budapest-Salgótarjáni Gépgyár Rt., jelzett a nyomaton, Bp., Bp., Bruchsteiner és Fia-ny., restaurált, 63x94 cm
13833.

50 000 HUF
144,93
174,83
1921 Így győz Hazánk! színes propaganda plakát a Soproni népszavazás idejéből, litográfia, szélein kisebb hiányokkal, 31,5×23,5 cm / Hungarian propaganda poster for the Sopron referendum, lithography, with faults, 31×23 cm
13834.

1921 "Így győz Hazánk!" színes propaganda plakát a Soproni népszavazás idejéből, litográfia, szélein kisebb hiányokkal, 31,5×23,5 cm / Hungarian propaganda poster for the Sopron referendum, lithography, with faults, 31×23 cm

18 000 HUF
52,17
62,94
cca 1947 Macskássy János (1910-1993) Diadal szivarkapapír reklám plakát, fk: Spiró Gyula, Bp., Seidner Offset-Nyomda, restaurált, 58x41 cm.
13835.

24 000 HUF
69,57
83,92
10
13836.

24 000 HUF
69,57
83,92
Termeljünk mákot! Reklám plakát. Bp., Herbária, Offset-ny., feltekerve, kis gyűrődéssel, kis javítással, 67x48 cm
13837.

5 000 HUF
14,49
17,48
cca 1960 Május 1. plakát. Szitanyomat! 70x50 cm
13838.

10 000 HUF
28,99
34,97
13839.

9 000 HUF
26,09
31,47
Villamosplakát: Jan Walasek 18 tagú Jazz zenekarának hangversenye, Margitsziget, 1957, 23x33 cm
13840.

5 000 HUF
14,49
17,48
Villamosplakát: A kályhában is takarékoskodjunk a szénnel! Gr.: Gönczi, 23x33 cm
13841.

8 000 HUF
23,19
27,97
Villamosplakát: Beadásodat jó minőségű baromfival teljesítsd Gr.: Pál György, 23x33 cm
13842.

8 000 HUF
23,19
27,97
Villamosplakát: Ezek a fiatalok... magyar film, Illés zenekar, Omega, Metro, 1967, Gr.: Máté András, 23x33 cm
13843.

4 000 HUF
11,59
13,99

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 385:
From 21 December to 7 January
Payment deadline is 21 January
Viewing: From 4 to 7 January

Our office is closed between 23 December to 4 January!

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.