Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 19

9 db kotta tétel, közte: Karácsonyi album 1935-1936, Meine Lieblingsschlager, 1000 Takte Tanz stb. Magyar, német és angol nyelven.
13500.

800 HUF
2,32
2,80
Kroó György: Rácz Aladár. 3 db bakelit lemezzel. Bp, 1979, Zeneműkiadó. Egészvászon kötésben, kissé karcos papír védőborítóban.
13501.

800 HUF
2,32
2,80
A Metronom 77 dalai 1-2.füzet, 2 db
13502.

A "Metronom '77" dalai 1-2.füzet, 2 db

1 000 HUF
2,90
3,50
13503.

14 000 HUF
40,58
48,95
Némethy Ferenc: Paganini, a sátán hegedűse. Bp., 1940, Rózsavölgyi és Társa. A szerző által Kósa Kálmánnak (1888-?), a kultuszminisztérium tanügyi igazgatási és nemzetnevelési ügyosztály vezetőjének dedikált! Kiadói aranyozott egészvászon kötés.
13504.

2 000 HUF
5,80
6,99
Májusfa. Dr. Kádár Béla dalai.Bp., 1927, Nádor Kálmán kiadása. Kádár Béla által dedikált. 23p
13505.

1 200 HUF
3,48
4,20
13506.

1 000 HUF
2,90
3,50
Verdi Troubadour. Wien, Alexander Rosé. 94p + Verdi Graviata zu zwei Händen. Leipzig, Friedrich Hofmeister. 98p.
13507.

1 000 HUF
2,90
3,50
Selymesi S. Rezső: Nóták, műdalok, chansonok. Bp., én.,Rózsavölgyi, 36 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, kissé foltos, kissé kopott borítóval, foltos lapszélekkel.
13508.

2 000 HUF
5,80
6,99
Kobayashi Ken-Ichiro/Ébert Tibor: Kobayashi Ken-Ichiro (Kobayashi Ken-Ichiro által magyarul dedikált példány)  Budapest, 1989, Agora Kft.63 p.; Kiadói papírkötésbem
13509.

5 000 HUF
14,49
17,48
Emlékkönyv a Liszt Ferenc kamarazenekar fennállásának 35. évfordulójára, A zenekar tagjainak autográf aláírásával Kiadói kartonálásban
13510.

2 000 HUF
5,80
6,99
Zsedényi Aladár: A nóta bölcsőjétől a cigány vonójáig. Bp., 1931, Légrády. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13511.

7 000 HUF
20,29
24,48

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 385:
From 21 December to 7 January
Payment deadline is 21 January
Viewing: From 4 to 7 January

Our office is closed between 23 December to 4 January!

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.