11221. 384. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
800 HUF
9
0 HUF
Hollóházi váza és gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 8 cm, 22 cm + Hollóházi TSB BM Központi Szervek, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 11 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert