11308. 384. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
4 200 HUF
0 HUF
Apulumi porcelán kávéskészlet, matricás, jelzett, 1 db kiöntő, 1 db cukortartó, 12 db csésze, 12 db csészealj, kis kopásokkal
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf