Chinaware / Porcelain Number of items: 226
2225803
11209
384
13000
Other collectibles
Zsolnay kék virág mintás porcelán teáskészlet. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. Komplett.
13 000 HUF
2294843
11210
384
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, hibátlan, m: 20 cm
3 000 HUF
2295590
11211
384
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tálka, matricás, jelzett, kis kopásokkal 12,5x13,5 cm
1 800 HUF
2295576
11212
384
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dobozka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13×8,5 cm
4 000 HUF
2293565
11213
384
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán plakett, jelzett, hibátlan, keretben, 6,5×4 cm
4 000 HUF
2292295
11214
384
Other collectibles
Hollóházi porcelán plakett, Szász Endre (1926-2003) által tervezett dekorral, számozott: 7/500. Fa keretben. 17x11 cm
20 000 HUF
2291803
11215
384
Other collectibles
Hollóházi porcelán nyulak, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7x7 cm
1 200 HUF
2289182
11216
384
Other collectibles
3 000 HUF
2289191
11217
384
Other collectibles
Hollóházi porcelán népviseletes női figura, kézzel festett, jelzett, az alján lepattanásokkal, m: 28,5 cm
3 000 HUF
2293498
11218
384
Other collectibles
1 200 HUF
2294252
11220
384
Other collectibles
Hollóházi angyal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8 cm
2 000 HUF
2294326
11221
384
Other collectibles
Hollóházi váza és gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 8 cm, 22 cm + Hollóházi TSB BM Központi Szervek, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 11 cm The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035