Books: Technics

Number of items: 15

Madarász László: A levegő meghódítása. A léghajózás és géprepülés története a kezdettől a mai napig. A hat világrész. Utazások és felfedezések. XX. Bp.,[1926],Világirodalom,(Hornyánszky-ny.), 392 p.+ 64 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák.) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapélekkel, javított kötéssel és gerinccel, egy lapon kis szakadással.
17126.

2 400 HUF
Régi optikai eszközök. A Lézerpont Látványtár és -műhely állandó kiállításának katalógusa. Miskolc, én., Lézerpont. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
17127.

2 000 HUF
Heinz Straub: Fliegen mit Feuer und Gas. Die Geschichte der Ballon- und Luftschiffahrt. Aarau-Stuttgart,1984,AT Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17128.

1 600 HUF
17129.

2 000 HUF
Tarján Ferenc: Hogyan születik a találmány? A technika és tudomány legújabb vívmányai. Bp., 1935, Lampel R. Tulajdonosi névbejegyzéssel. Kiadói egészvászon kötésben.
17130.

1 200 HUF
17131.

1 000 HUF
17132.

1 000 HUF
17133.

800 HUF
17134.

800 HUF
17135.

800 HUF
17136.

1 000 HUF
17137.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF