Number of items: 208

Márai Sándor: A gyertyák csonkig égnek. Márai Sándor munkái. A borító Fenyves Sándor grafikus munkája. Bp., 1943,Révai, 210 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, kissé szakadozott, kissé sérült borítóval.
17280.

5 000 HUF
Márai Sándor: Zendülők. Márai Sándor munkái. Bp., 1945,Révai, 326 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, sérült, hiányos borítóval, intézményi bélyegzővel.
17281.

3 000 HUF
Sík Sándor összes versei. Aláírt. Bp., 1941. SZIT. kiadói papírkötésben.
17282.

3 000 HUF
Bánffy Miklós 2 műve: Megszámláltattál... I-II. köt.; Reggeltől estig. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítókkal.
17283.

3 000 HUF
Pilinszky János 10 db könyv róla és általa.
17284.

6 000 HUF
Aleksandra Petöfiho - Petőfi Sándor: Básné. Praze, 1871. Ed. Gróga. Cseh nyelvű kiadás. Aranyozott egészvászon kötésben. / In full linen binding.
17285.

8 000 HUF
Székely Sámuel: Egy újságíró emlékei. Bp., 1926, Szerzői, (Wodianer F.-ny.), 256 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Számozott, 127. számú számozott, a szerző, Székely Sámuel (1857-1926) által aláírt példány.
17286.

2 400 HUF
Verne Gyula: A rejtelmes sziget. II. köt. Ford.: Szász Károly. Képekkel illusztrált hatodik kiadás. Bp.,é.n.,Franklin. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
17287.

1 200 HUF
1835 Aurora. Hazai almanach. Alapítá Kisfaludy Károly. Folytatja Bajza [József.] XIV. évf. vagy új folyamat IV. éve. Pest,1835,Ifj. Kilian György, 3 sztl. lev (címlap, Méltóságos Széki gróf Teleki István..., Aurora XIV. év vagy...´)+15-425 p.+1 sztl. lev. Átkötött kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, körbevágott, hiányos, hiányzó metszetekkel.
17288.

2 800 HUF
7,57
8,24
1913 Nyomdász-évkönyv és uti kalauz az 1913. évre. Szerk.: Lerner Dezső. Bp.,1913, Magyarországi Könyvnyomdászok és Betűöntők Szakegyesülete, 233+1 p.+15 (korabeli reklámok) sztl. lev. + 1 (A Magyar Szt. Korona Országainak térképe, 1:2.000.000, készítette Hatsek Ignác, Bp., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 50x35 cm) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Klein-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, két kijáró lappal.
17289.

6 000 HUF
William Blake: Songs of Innocence and of Experience. Az Ártatlanság és a Tapasztalás dalai. Ford.: Erdődi Gábor. Péter Ágnes előszavával. William Blake illusztrációival. Bp.,2006,General Press. Ritka kétnyelvű kiadás, magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17290.

3 000 HUF
Kányádi Sándor: Fekete-piros versek. Bp., 1979, Magvető. Kiadói papírkötés, kiadói papírborítóval.
17291.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF