Number of items: 208

17268.

16 000 HUF
43,24
47,06
Kozma Lajos: Találkozás Hamupipőkével. Révész Béla uj novellái Kozma Lajos rajzaival. Csak a szövegkötet!  Bp., 1909. Singer és Wolfner. 153 + 2 p.. Kissé sérült papírborítóban.
17269.

8 000 HUF
Arany János összes munkái. 1.-4. kötet. Bp., 1883-84, Ráth Mór. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott, helyenként kissé sérült gerinccel és kopott borítóval..
17270.

8 000 HUF
11
Márai Sándor: Egy polgár vallomásai. I-II. köt. A borító Fenyves Sándor grafikus munkája. Márai Sándor munkái. Bp.,é.n. (cca 1944),Révai, 304+333 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, kissé szakadozott, papírborítóval, a papírborító belsején kis javításokkal, a II. kötet papírborítójának gerincén kis hiánnyal.
17271.

5 000 HUF
Márai Sándor: Szindbád hazamegy. Márai Sándor munkái. A borító Fenyves Sándor munkája. Bp.,(1940) ,Révai, 216 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt illusztrált papír védőborítóban. Regény Krúdy Gyuláról. Első kiadás.
17272.

5 000 HUF
Márai Sándor: Napnyugati őrjárat. Egy utazás regénye. A borító Fenyves Sándor grafikus munkája. Bp., 1936,Révai, 226 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, szép, gyűjtői állapotban.
17273.

5 000 HUF
31
Márai Sándor: Kassai őrjárat. A borító Fenyvesi Sándor grafikus munkája. Márai Sándor munkái. Bp.,(1944),Révai, 203 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói kissé foltos illusztrált papír védőborítóban, a papírborító gerincén hiánnyal, javított papírborítóval és kötéssel.
17274.

5 000 HUF
Márai Sándor: Kabala. Márai Sándor munkái. Bp., 1943,Révai, 285+3 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborító sarkán kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
17275.

5 000 HUF
Márai Sándor: Bébi vagy az első szerelem. Márai Sándor munkái. Bp., 1943,Révai, 346 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, kissé szakadozott papírborítóval, kissé laza fűzéssel.
17276.

5 000 HUF
Márai Sándor: Csutora. Bp.,[1939], Révai, 211 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborító belsején kisebb hiánnyal.
17277.

5 000 HUF
Márai Sándor: Vendégjáték Bolzanoban. A borító Fenyves Sándor grafikus munkája. Márai Sándor munkái. Bp. én.,Révai, 336 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a borítón kis hiánnyal, kis szakadásokkal.
17278.

5 000 HUF
Márai Sándor: A szegények iskolája. A borító Fenyves Sándor grafikus munkája. Márai Sándor munkái. Bp., én. ,Révai, 210 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, hiányzó címlappal.
17279.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF