Books: History

Number of items: 121

Kocsis István: Magyarország Szent Koronája. Bp., 2000, Püski. Első kiadás. Kiadói vászonkötésben, kiadói papír védőborítóval.
15692.

1 400 HUF
A Magy. Tud. Akadémia Széchenyi-Muzeumának tárgyjegyzéke. Összeáll.: Szily Kálmán, Viszota Gyula. Bp., 1905., MTA, IV+189 p. Kiadói papírkötés.
15693.

800 HUF
Zsilinszky Mihály: Az 1609ki Pozsonyi Országgyűlés történetéhez. Értekezések a Történelmi Tudományok Köréből. X. köt. II. sz. Bp.,1882, MTA, 50 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval. Felvágatlan példány.
15694.

800 HUF
Thaly Kálmán: Az 1683-iki táborozás történetéhez. A kétszázados évfordulat alkalmából Hg. Esterházy Pál Nádor kiadatlan kéziratai s levelezései nyomán írta: - -. Értekezések a Történelmi Tudományok Köréből. XI. köt. IV. sz. Bp.,1883, MTA, 45 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval. Felvágatlan példány.
15695.

800 HUF
Kun Andor: Enyhítő körülmények Magyarország bűnperében. Bp.,[1946],Általános-ny. Kiadói papírkötés, foltos, kissé laza kötéssel.
15696.

1 200 HUF
Dr. Fehér Dezső - Török Imre: Százéves a magyar ügetőversenyzés, Bp, 1983, Mezőgazdasági Kiadó - Magyar Lóverseny Vállalat, Egészvászon-kötés, könyvtári példány
15697.

1 000 HUF
Kaari Utrio: Éva lányai, Az európai nő története, 1989, Corvina Kiadó, Fekete-fehér fotókkal illusztrált, Kiadói papírkötés, szép állapotban
15698.

1 000 HUF
Genthon István: A magyar történelem képeskönyve. Bp., 1935, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, hiányos gerinccel, volt könyvtári példány.
15699.

800 HUF
Vincze Oszkár: Barossvilág Magyarországon. [Miskolc], 1945, Alkotás, 148 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval. Felvágatlan példány.
15700.

1 200 HUF
Széchényi napjai. Gróf Széchényi István élete és életműve időrendben. Szerk.: Csery-Clauser Mihály. Bp.,1942,Rózsavölgyi. Kiadói félvászon-kötés.
15701.

1 000 HUF
Erdélyi István: Magyar őstörténet. Miskolci Parthenon-tanulmányok. Hn., 1993, a Miskolci Bölcsész Egyesület kiadása. Papírkötésben, kissé foltos állapotban, kihajtható térkép-melléklettel.
15702.

2 600 HUF
7,03
7,65
Kovács Imre: Magyar feudalizmus, magyar parasztság. Szabadon Élni 1. Bp., 1943, Cserépfalvi. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, néhány lapon ceruzás aláhúzással.
15703.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF