Books: History Number of items: 121
2253196
15668
384
Books: History
Other collectibles
Magyar helységnév-azonosító szótár. Szerk.: Lelkes György. Bp., 1992, Balassi Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés
1 600 HUF
2286309
15669
384
Books: History
Other collectibles
Második közös jelentés a történeti központokról. Second report on histrorical centers. (Alpok-Adria történeti központok. Alps Adria historic centres.) Kiadta: Alpok-Adria Munkaközösség/Association Alps-Adria. Ljubljana, 1994., Mladinska knjiga. Német, olasz, horvát, szlovén, magyar és angol nyelven. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.
2 400 HUF
2286239
15670
384
Books: History
Other collectibles
2 000 HUF
2193897
15671
384
Books: History
Other collectibles
Burton-Cavendish-Stonehouse: Nagy felfedezők utazásai. Bp, 1988, Officina Nova. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói védőborítóban.
1 000 HUF
2270625
15672
384
Books: History
Other collectibles
Magyarország története képekben, Szerk.: Kosáry Domokos, Bp, 1971, Gondolat Könyvkiadó, Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóban, kicsit szakadtas, foltos állapotban
1 000 HUF
2266179
15673
384
Books: History
Other collectibles
Saly Dezső: Szigoruan bizalmas! Fekete könyv: 1939-1944. Bp., 1945, Anonymus, 702+2 p. Kiadói papírkötés, szakadt, javított borítóval, javított, kissé sérült kötéssel, foltos. 2164582
15674
384
Books: History
Other collectibles
Friedjung Henrik: Harc a német hegemóniáért (1859-1866) I. kötet. Fordította: Junius. Átnézte: Dr. Hoffmann Frigyes. Bp., 1902., MTA,(Hornyánszky-ny.), IX+1+VIII+392 p. Kiadói papírkötés, 3 kijáró lappal, kissé szakadt borítóval.
1 000 HUF
2214842
15675
384
Books: History
Other collectibles
4 000 HUF
2293101
15676
384
Books: History
Other collectibles
Plihál Katalin, Hapák József: Európa térképei 1520-2001. Bp., 2003, Helikon Kiadó. Színes térképekkel gazdagon illusztrálva, kihajtható mellékletekkel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Csomagolt, új állapotban
2 800 HUF
2261786
15677
384
Books: History
Other collectibles
Saecula Hungariae I-XII. Válogatott írások a honfoglalás korától napjainkig 12 könyvben. Bp., 1985. Széchenyi Művészeti Központ. Kiadói papírkötés, kiadói kissé kopottas kartontokban, német nyelven.
1 000 HUF
2288957
15678
384
Books: History
Other collectibles
Dobos Marianne: Akkor is karácsony volt. (1944). Miskolc, én., Bíbor Kiadó. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
1 200 HUF
1639448
15679
384
Books: History
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035