Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 27

Alkonyi László: Tokaj. A szabadság bora. The wine of freedom. Börcsök Zoltán, Erhardt Gábor, Nagymarosy András, Szollát György, Vomberg Frigyes szerzőtársakkal. Orbán János rajzaival és grafikáival. Alkonyi László, Dékány Tibor, Juhász László, Motkó Béla fotóival. [Bp.], 2000, Spread Bt. (Borbarát), 239+1 p.+1 (Tokajhegyalja borászati térképével/Viticultural map of Tokaj, 1.90.000,készítette: Molnár Ede András, 63x46 cm. A térképen a pincészetekkel (1-55.) és a nagyobb pincészetek által birtokolt dűlőkkel) t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol és magyar nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17035.

8 000 HUF
Christopher Brickell: Dísznövény enciklopédia. Az angol királyi kertészeti társaság kézikönyve. Szerk.: Jane Aspden/Száraz M. György. Bp., 1993, Pannon Könyvkiadó. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17036.

6 000 HUF
Christine McFadden-Christine France: Nagy csokoládé enciklopédia. Ford.: Hollós Ilona, Máté György. Bp., 2001., Jószöveg Műhely. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17037.

6 000 HUF
Entz Ferenc: Kertészeti füzetek. XII. füzet. Pest, 1858, Herz János, 127 p. Kiadói papírkötésben, kissé foltos, szakadt borítóval.
17038.

3 000 HUF
31
Sörös ételek. Bőcs, 2002., Borsodi Sörgyár Rt. Kiadói haránt alakú spirálfűzésű karton mappában, jó állapotban.
17039.

1 200 HUF
Sasi Szabó Józsefné, alsókáldi Káldy Emma: Az ésszerű táplálkozás szakácskönyve. -- előírásainak feldolgozása. (Bp.) 1936. (Franklin ny.) Kiadói, kissé piszkos egészvászon-kötésben.
17040.

4 000 HUF
Ambrózy Ágoston dr.: Voltaire és a Tokaji. Bp., 1934, A Tokajhegyaljai Pinceszövetkezet kiadása. A szerző által dedikált! 26p. Kiadói papírkötésben, sérült és hiányos borító elvált a könyvtesttől.
17041.

4 600 HUF
12,43
13,53
25
Kiss Mariann: Teakalauz. Bp., 2010. HVG. Két kötetben, kiadói tékában
17042.

1 200 HUF
Gundel Imre és Harmath Judit: A vendéglátás emlékei. A pesti, budai, óbudai fogadók, vendéglők, korcsmák, serházak, kávéházak, mulatók, cukrászdák és egyéb szórakozóhelyek életéből. Bp, 1982, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. 361 old. Egészvászon-kötés, papír védőborítóban. Kissé sérült papírborítóval, de egyébként jó állapotban. / Restaurants, pubs, cafes and confectioneries from Budapest. 1979. 361 pg.
17043.

2 000 HUF
Kovács Sándor Iván: Szakácsmesterségnek és utazásnak könyvecskéi. Bp., 1988, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17044.

1 000 HUF
A szakácsművészet kiskönyve. Összeállította: G. Nagy Zsuzsanna. Bp., 1936, Erzsébet-nyomda, 32 p. Kiadói papírkötés, foltos.
17045.

1 200 HUF
26
Arany György: Mit egyen a beteg ember. A beteg és egészséges ember diétás étrendje. Dr. Schmid Pál bevezetőjével. Bp.,[1944], Élet és Egészség,(Gyarmati-Bősz-ny.) Kiadói papírkötés, szakadt, kopott borítóval, szakadt, kissé hiányos gerinccel.
17046.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF