Books: Architecture, Art

Number of items: 102

16648.

1 200 HUF
Trewin Copplestone: Claude Monet. Fordította: Elek Judit Mária. H.n., 2003, Elektra. Kiadói kartonált kötésben + Christine Nordmann: Kalandozások a reneszánsz festészet világában. Bp., é.n., Titán Computer. Kiadói kartonált kötésben.
16649.

1 200 HUF
16650.

2 600 HUF
7,03
7,65
Méhes László 2 db művészeti katalógusa. Bp., 1999, Műcsarnok. Kiadói papírkötésben.
16651.

3 000 HUF
Leonardo da Vinci festői életműve. Az előszót írta: André Chastel írta, a dokumentációt Angela ottino Della Chiesa késítette. Ford.: Havas Lujza. A művészet klasszikusai. Bp., 1989., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, a gerincen apró kopásnyomokkal.
16652.

1 000 HUF
Magyarok a Kárpát-medencében. Szerkeszti: Glatz Ferenc. História könyvek. Bp., 1988, Pallas. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötésben.
16653.

1 000 HUF
16654.

1 200 HUF
Francesco Boccia (szerk.): Az építészet remekei. Pécs, é.n. Alexandra. Kiadói kartonált kötésben, jó állapotban, sok fotóval.
16655.

1 800 HUF
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1985, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
16656.

1 400 HUF
16657.

2 000 HUF
Prokopp Mária: Középkori freskók Gömörben. H.n., 2002, Méry Ratio. Fotóművész/kiadó által dedikált, kiadói egészvászon kötésben.
16658.

3 200 HUF
8,65
9,41
Feledy Gyula ötvenhat rajza. Békéscsaba, 1985, Békéscsabai Megyei Könyvtár. Számozott példány (126/250). Kiadói papír kötésben.
16659.

2 800 HUF
7,57
8,24
19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF