Books: Architecture, Art Number of items: 102
2288651
16636
384
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szíj Béla: Gulácsy Lajos. Hn., 1979, Corvina. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
2288654
16637
384
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Genthon István: Ferenczy Károly. Bp., 1979, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Vászonkötésben, papír védőborítóval. Kissé gyűrött borítóval,de egyébként jó állapotban.
1 000 HUF
2288706
16638
384
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bánszky Pál: A naiv művészet Magyarországon. Budapest, 1984, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban.. 2288728
16639
384
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Philipp Clarisse: Czóbel. Bp., 1979, Corvina. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötés kissé szakadozott papír védőborítóval.
1 600 HUF
2288733
16640
384
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Körner, Éva: Gyula Derkovits. Bp., 1978, Corvina. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, kissé kopott a papírborító gerince.
1 000 HUF
2285926
16641
384
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Pataky Dénes: Bernáth Aurél. Bp., Corvina, 1972. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.Kissé szakadt borítóval, de egyébként jó állapotban.
1 000 HUF
2285918
16642
384
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Pogány Frigyes: Róma. Bp., 1967, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. 2285916
16643
384
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Pogány Frigyes: Velence. Bp., 1979, Corvina. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
1 200 HUF
2285915
16644
384
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
2259675
16645
384
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Fettich Nándor: Magyar stílus az iparművészetben. I-III. kötet. Bp., 1943-1947, k.n. Kiadói papírkötésben, borító foltos, szakadozott.
1 400 HUF
2193811
16646
384
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Végvári Lajos: Az európai művészet története. Bp., 1989, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
2179513
16647
384
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Mátéffy Balázs: Élő kövek. Az ismeretlen Mátyás-templom. Bp., 2003, Viva Média, Incoronata. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035