Chinaware / Porcelain 2
Number of items: 21
2284355
12049
383
Chinaware / Porcelain 2
Other collectibles
Art-deco stílusú porcelán kutya, fehér mázas, jelzés nélkül, hibátlan, m: 16 cm
2 000 HUF
2279991
12050
383
Chinaware / Porcelain 2
Other collectibles
Kis porcelán szelence, kék virágmintával, matricás, jelzetlen, 7,5x5x3 cm
1 200 HUF
2283736
12051
383
Chinaware / Porcelain 2
Other collectibles
Porcelán libás kislány figura, kézzel festett, jelzés nélkül, lepattanásokkal, két gyári lyukkal az oldalán, 12x11 cm
3 000 HUF
2178395
12052
383
Chinaware / Porcelain 2
Other collectibles
Kínai kézzel festett porcelán váza, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 46 cm
10 000 HUF
2285885
12053
383
Chinaware / Porcelain 2
Other collectibles
XIX. sz, vége. Ohne Dich kann ich nicht leben. Aranyozott teás csésze + alj. Kézzel festett, jelzés nélkül, hajszálrepedés a tányéron. d: 14 cm
8 000 HUF
2228723
12054
383
Chinaware / Porcelain 2
Other collectibles
Virágmintás porcelán teás csésze, csészealjjal, jelzés nélkül, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, d: 8,5 és 14 cm
8 000 HUF
2285865
12055
383
Chinaware / Porcelain 2
Other collectibles
Jelzés nélkül: Ezüst színű porcelán kávés kiöntő + tejkiöntő. Hajszálrepedéssel. m:21 cm, m: 14 cm
4 000 HUF
2285877
12056
383
Chinaware / Porcelain 2
Other collectibles
Jelzés nélkül: Tintatartó és porzó készlet. tállal. Matricás, kopással. 17x13 cm
5 000 HUF
2285872
12057
383
Chinaware / Porcelain 2
Other collectibles
Jelzés nélkül: női alakos porcelán kínáló, váza, dísz. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. m: 16 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m