10027. 383. Closed Online auction Paintings and graphics
44 000 HUF
0 HUF
Barcsay Jenő (1900-1988): Szántóföldek (Szentendre). Rézkarc, papír, jelzett, lap széle enyhén foltos, 15,5×15,5 cm. Ritka!
Photo of the item taken by : karap_norbert