Number of items: 584

Somlai Vilma (1938-2007): Rókaszántó I. Linómetszet, papír, jelzett, lap szélén kisebb szakadásokkal, 20×20 cm
10387.

2 000 HUF
10388.

4 000 HUF
Somlai Vilma (1938-2007): Pihenő. Pasztell, papír, hátoldalán bélyegzővel jelzett, 24,5x35 cm
10389.

6 000 HUF
Somlai Vilma (1938-2007): Balaton eső után. Akvarell, papír, jelzett, jobb szélén enyhén sérült 35x50 cm
10390.

4 000 HUF
Somogyi János (angyalföldi) (1928-2010): Fát metsző, 1967. Olaj, farost, jelzett, sarkaiban kissé sérült, apró felületi hibákkal. Hátoldalán autográf felirattal, valamint Képcsarnok Vállalat címkéjével, 50×79,5 cm
10391.

19 000 HUF
51,35
55,88
Stettner Béla (1928-1984): Kikötő. Rézkarc, karton, jelzett és datált (Stettner Béla 966), sérült, ajándékozási sorokkal, 15,5×25 cm
10392.

1 000 HUF
10393.

32 000 HUF
86,49
94,12
Henry John Sylvester Stannard (1870-1951): Hazafelé alkonyatkor, 1908. Akvarell, karton, jelzett. Üvegezett fa keretben. 44×66 cm / Henry John Sylvester Stannard (1870-1951): On the way home, 1908. Watercolour on cardboard, signed. Framed with glass. 44x66 cm
10394.

80 000 HUF
216,22
235,29
SZ (?) monogrammal: Szerencsejáték groteszk alakokkal. Rézkarc, papír, sérült, foltos. Üvegezett fa keretben, 11×15 cm
10395.

5 000 HUF
Szabó László 926 jelzéssel. Kisvárosi utca. Rézkarc, papír, foltos. Sérült üvegezett fa keretben, 12x8 cm
10396.

2 000 HUF
Szabó Vladimir (1905-1991): Festő és modell, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24x29 cm
10397.

18 000 HUF
48,65
52,94
Szabó Zoltán jelzéssel: Aktok. Vegyes technika, papír. 43×30,5 cm
10398.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF