Books: Travelling, Local History Number of items: 186
2254111
15109
383
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Korompay György: Veszprém. Városképek-Műemlékek. Bp., 1957, Műszaki. 2., átdolgozott és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt, kissé foltos papír védőborítóval.
1 000 HUF
2254264
15110
383
Other collectibles
Miksolczi Miklós: Az első évtized. Dunapentelétől - Dunaújvárosig. Dunaújváros, 1975, Dunaújvárosi Tanács. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2278034
15111
383
Other collectibles
Csorba Csaba: Esztergom hadi krónikája. Bp.,1977, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 400 HUF
2281762
15112
383
Other collectibles
Takács László-Kovács Zsolt: Bodrogkisfalud története. Bodrogkisfalud, 2000.,Bodrogkisfalud Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés.
3 600 HUF
2280854
15113
383
Other collectibles
A Jászság bibliográfiája. Szerk.: Gulyás Erzsébet. Jászberény, 2002, a Jászok Egyesülete és a Városi Könyvtár és Információs Központ kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
1 200 HUF
2280873
15114
383
Other collectibles
Dr. Hőgye István: Egy hegyaljai sváb község. Hercegkút története. Hercegkút, 1998, Hercegkút Község Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
2 000 HUF
2280712
15115
383
Other collectibles
2 400 HUF
2280758
15116
383
Other collectibles
Soós Imre- Kiszely Gyula- Zádor Tibor: Vázlatok a diósgyőri vaskohászat 190 éves történetéből. (1770-1960). Miskolc, 1960, a Lenin Kohászati Művek igazgatóságának, Nagyüzemi Pártbizottságának, Szakszervezeti Bizottságának és a Kohászati Történeti Bizottságának kiadása. Papírkötésben, kissé kopott, foltos állapotban. Megjelent 1500 példányban.
2 400 HUF
2280770
15117
383
Other collectibles
Rémiás Tibor: Miskolc 18. századi társadalma feudális kori összeírásai alapján. Miskolc, 2004, a miskolci Herman Ottó Múzeum, a B.- A.- Z. Megyei Levéltár és a Bíbor kiadó közös kiadása. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
1 800 HUF
2281767
15118
383
Other collectibles
Hajdú Imre-Nagy Pál: A történelem hídján. Hidasnémeti története. Hidasnémeti,[2000],Hidasnémeti Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
2 400 HUF
2263344
15119
383
Other collectibles
Say Géza: Székesfehérvár. Officina Képeskönyvek 56. Bp., 1944., Officina, 49+3 p.+32 t. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval.
2 000 HUF
2218462
15120
383
4800
Other collectibles
Miskolc középiskoláinak levéltári dokumentumai a kezdetektől 1950-ig. Szerk.: Csorba Csaba. Miskolc, 1989., B-A-Z Megyei Levéltár. Aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 500 példányban.
4 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035