2 000 HUF
21
P. Ábrahám Ernő: A Csudaszarvas. Árva királyfi trilógia I. Jaschik Álmos képeivel és könyvdíszeivel. Apponyi Albert bevezetőjével. Bp.,(1926), Pallas, 240 p. Kiadó illusztrált félvászon-kötésben, a sarkain lévő egészen apró kopásnyomoktól eltekintve megkímélt, szép állapotban.