Erzsébet királyasszony emlékének. Hódolat Magyarország Nagy Királynéjának, a királyi ház fenséges tagjainak és a magyar nemzet jeleseinek kegyeletes közreműködésével. A szerkesztő-bizottság elnöke: báró Dániel Ernőné. Főszerkesztő: Gábel Gyula. királyi ház fenséges tagjainak és a magyar nemzet jeleseinek kegyeletes közreműködésével. A szerkesztő-bizottság elnöke: báró Dániel Ernőné. Főszerkesztő: Gábel Gyula. Gottermayer-féle díszes aranyozott egészvászon kötésű album, jó állapotban