Books: History

Number of items: 151

Trócsányi Zoltán: A történelem árnyékában. Bp., 1936, Hungária. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborításban.
15758.

1 200 HUF
Engi József: Négy keréken. Közlekedéstörténeti tanulmányok. Szeged, 2001. Belvedere. Kiadói kartonálásban
15759.

2 200 HUF
5,95
6,47
Kristó Gyula: A feudális széttagolódás Magyarországon. Bp., 1979. Akadémiai. KIadói vászonkötésben, papír védőborítóval
15760.

1 600 HUF
Kalecsinszky Sándor: A Magyar Korona Országainak megvizsgált agyagai Egy átnézetes térképpel. Bp., 1905. Franklin. Kiadói papírkötésben 218p. Felvágatlan
15761.

1 800 HUF
Dr. Topinard Pál: Az anthropológia kézi könyve. Bp., 1881, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói megviselt egészvászon kötés,
15762.

2 000 HUF
Magyar Századok. Szerkeszti: Tolnai Gábor. Heltai Gáspár: Magyar Krónika. Bp., é.n., Ardói Könyvkiadó. Ex librissel, Dr. Dajbukát Jenő névbejegyzésével. Kiadói félvászon kötésben, sérült gerinccel.
15763.

1 400 HUF
Egyiptológia. Expedíció Ozirisz sírjához. Miss Emily Sands naplója, 1926. november. Ford.: Dudik Annamária Éva. Bp., én.,Egmont. Kiadói kemény-kötés, a hátsó kötéstábla belsején kis sérüléssel.
15764.

1 200 HUF
John Gunther: Európa igazi képe. I-II. köt. Ford.: Barkóczy István. Bratislava/Pozsony,1938,Eugen Prager, 1 t.+315; 334 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a II. kötetben a 311-334 oldalaknál a lapok kijárnak (nyomdahiba.)
15765.

2 000 HUF
2 db könyv - Baracs Dénes: A fal mögött: Kína. Bp., 1975, Gondolat. + Vlagyimirov, P. P.: Kína különleges körzete (1942-1945). Bp., 1976, Kossuth. Kiadói egészvászon és félvászon kötés, jó állapotban.
15766.

1 000 HUF
15767.

2 000 HUF
Bakay Kornél: Feltárul a múlt? A múlt jövője. Bp., 1989, Múzsák. Papírkötésben, kissé kopott állapotban.
15768.

1 000 HUF
Karátson Gábor: Ötvenhatos regény. Bp., 2016. Kortárs. Kiadói kartonált papírkötésben.
15770.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF