Szebeni András - Sóvári Zsuzsa: Hölgyeim és uraim. Szebeni András fotóival és aktfotóival, Sóvári Zsuzsa és Esterházy Péter (Egy nő.) szövegével. Bp., 1999., Kossuth. Kiadói papír kartonált kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóval, jó állapotban.
Woldemar von Seidlitz: Geschichte des Japanischen Farbenholzschnitts. Dresden, 1923., Wolfgang Jess, X+228 p.+14 t. Vierte Auflage. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kopott félvászon-kötésben, az elülső kötéstáblán törésnyommal.
Tanulmányok a kézműipar történetéből. Szerk.: Csiffáry Gergely, Dóka Klára. Veszprém, 1999, Veszprémi Akadémiai Bizottság. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Magyarországi művészet története. I. A magyarországi művészet a honfoglalástól a XIX. századig. Szerk.: Dercsényi Dezső. Bp., 1956., Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Szántó Tibor: A betű II. kötet. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1965, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, sérült papír védőborítóban. Megjelent 2200 példányban.