11350.
383. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Vass Áron: Pipázó férfi kutyával, kerámia szobor, jelzett, sérülésekkel, m: 25,5 cm