13098.
383. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Tóth Aladár és Szabolcsi Bence: Mozart élete és művei. Bp., Győző Andor. Szabolcsi Bence által Lichtenberg Emilnek, az Operaház karmesterének dedikálva! Kiadó egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.