10082. 382. Closed Online auction Paintings and graphics
30 000 HUF
0 HUF
Eigel István (1922-2000): "Nyár", 1961 (Vakolat intarzia terv, Balatonfüred, Hajtóműgyár üdülő). Vegyes technika, papír, papírra kasírozva, jelzett a hátoldalán. 42x34 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras