Paintings and graphics Number of items: 498
2210497
10362
382
Other collectibles
Várdombi Nagy Krisztián "Kinva" (1976-): Vízpart. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×50 cm
6 000 HUF
2269309
10363
382
Other collectibles
Varga Ágnes (?-): Öltözködők. Olaj, karton, hátoldalán címkén feliratozott, fa keretben, 58×43 cm
3 000 HUF
2275150
10364
382
Other collectibles
Varga Bencsik József (1944-): Reneszánsz I. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (6/100), lap székén apró foltokka. Paszpartuban, 27×40 cm
3 000 HUF
2258347
10365
382
Other collectibles
Varga Győző (1929-2015): Grafika. Ofszet, papír. 20 db ofszet nyomat, többségében 1960-85 közötti színházi plakátokról, 2002-ben Szegeden, a Kass Galériában rendezett kiállítás alkalmából kiadva. Kiadói papírmappában, mappa belsejében Varga Győző dedikációjával Udvaros Béla (1925-2020) rendező, az Evangélium Színház alapító igazgatója részére! Hozzá tartozik: Varga Győzőről megjelent újságcikk másolata, Udvaros Bélának dedikálva és kiállítási meghívó Udvaros Béla részére, Varga Győző kézírásával. nyomatok mérete. 41x28 cm. Mappa gerince kissé sérült, máskülönben jó állapotban.
16 000 HUF
2272809
10366
382
3800
Other collectibles
Varga Bencsik József (1944-): Rinascimento I. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (41/100), lap kissé foltos. Üvegezett fa keretben, 27×40 cm
3 800 HUF
2275653
10367
382
Other collectibles
Varga jelzéssel: Őszi vízpart vadkacsákkal. Olaj, vászon, fa keretben, 40×50 cm
7 000 HUF
2269098
10368
382
Other collectibles
Vaszary J jelzéssel: Vadászok. Vegyes technika, papír, papírra kasírozva, kissé foltos. 21x20 cm
4 000 HUF
2269091
10369
382
Other collectibles
Vaszary J jelzéssel: Nagyvárosi forgatag. Akvarell, karton. Sérült üvegezett fa keretben. 32x23 cm
5 000 HUF
2269092
10370
382
Other collectibles
Vaszary J jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, lap szélén paszpartuzás nyomaival. Sérült üvegezett fa keretben. 30,5x22 cm
5 000 HUF
2268689
10371
382
48000
Other collectibles
Vecsési Sándor (1930 - 2015): Búcsú a vadkörtefától. Olaj, vászon. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 60×90 cm
48 000 HUF
2271198
10372
382
Other collectibles
Vén Zoltán (1941- ): A páholy aukciós ház. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (415/500), üvegezett fa keretben, 14×9 cm
4 000 HUF
2206394
10373
382
Other collectibles
Venkói jelzéssel: Virág csendélet. Vegyes technika, papír. 42x29 cm Üvegezett keretben
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035