Faleristics: medals, orders, badges
Number of items: 110
2272419
31841
382
Numismatics
~1960. Zománcozott motoros jelvény (34x36mm) T:2
3 000 HUF
2273591
31842
382
Numismatics
~1960-1970. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény, miniatűrrel, tokban + "Újpesti Cérnagyár Törzsgárda" zománcozott kitűző T:1-
1 600 HUF
2273866
31843
382
Numismatics
1961. "Felsőoktatási Tanulmányi Érdemérem" kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, igazolvánnyal T:1-
3 600 HUF
2271603
31844
382
Numismatics
1963. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, dísztokban, igazolvánnyal T:1-
NMK.: 615
1 200 HUF
2232428
31845
382
Numismatics
~1965. "GUIDE (Idegenvezető)" zománcozott szolgálati jelvény, "1174"-es sorszámmal (28x22mm) T:1-
1 200 HUF
2271579
31846
382
Numismatics
~1970. "Kiváló Szövetkezeti Munkáért" zománcozott fém jelvény miniatűrrel, tokban (38mm; 16mm) T:2
1 200 HUF
2271513
31847
382
Numismatics
~1970. "A Szocialista Kultúráért" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés (4x) T:2,2-
1 600 HUF
1537633
31848
382
Numismatics
~1970-1980. "Szövetkezeti Ipar Törzsgárda 5, 10, 15 és 35 év" zománcozott fém törzsgárda jelvények T:2
1 000 HUF
2274405
31849
382
Numismatics
~1970-1980. "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás jelvény, miniatűrrel, eredeti tokban T:1-
1 600 HUF
2271528
31850
382
Numismatics
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopott eredeti tokban T:2 Hungary 1970. "Liberation Jubilee Medal" golded, enamelled Br decoration, with ribbon and miniature, in damaged original case C:XF NMK 712.
1 200 HUF
2232257
31851
382
Numismatics
1970. "Árvízvédelemért" Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1
NMK 663.
1 800 HUF
2198821
31852
382
Numismatics
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon,eredeti tokban T:2 Hungary 1970. "Liberation Jubilee Medal" golded, enamelled Br decoration, with ribbon and miniature, in original case C:XF NMK 712.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m