Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 110

1948. 1947 - 1948 Boldogasszony éve aranyozott Br lemezjelvény (25mm) T:1-
31817.

1948. "1947 - 1948 Boldogasszony éve" aranyozott Br lemezjelvény (25mm) T:1-

3 000 HUF
1948. Gyógyszerész Br, zománcozott jelvény, a szabadságharc 100. évfordulójára (12,5x20,5mm) T:2
31818.

4 800 HUF
12,97
14,12
16
1948. Mintagazda - a több termelésért zománcozott kitüntetés hátlapon MÁP beütéssel és sorszámmal, sérült eredeti tokban (65x45mm) T:1- zománchiba
31819.

1948. "Mintagazda - a több termelésért" zománcozott kitüntetés hátlapon "MÁP" beütéssel és sorszámmal, sérült eredeti tokban (65x45mm) T:1- zománchiba

7 000 HUF
18,92
20,59
64
1949. Sztálin 1949 Al jelvény (18mm) T:1
31820.

1949. "Sztálin 1949" Al jelvény (18mm) T:1

1 200 HUF
1949. A Magyar Népköztársasági Érdemrend V. fokozata kitüntetés szalagsávja zománcozott Br miniatűrrel T:1-,2 Hungary 1949. Order of Merit of the Hungarian Peoples Republic, 5th Grade decorations tiny ribbon with enamelled Br miniature C:AU,XF NMK 533.
31821.

1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemrend V. fokozata" kitüntetés szalagsávja zománcozott Br miniatűrrel T:1-,2 Hungary 1949. "Order of Merit of the Hungarian People's Republic, 5th Grade" decoration's tiny ribbon with enamelled Br miniature C:AU,XF NMK 533.

14 000 HUF
37,84
41,18
1949. Magyar Népköztársasági Érdemrend II. fokozata zománcozott, aranyozott Br kitüntetés, a tű MÁPV verdejel nélkül. Nem adományozott, feltehetően az 1980-as években a Pénzverőben készült példány (60mm) T:1-,2
31822.

1949. "Magyar Népköztársasági Érdemrend II. fokozata" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés, a tű MÁPV verdejel nélkül. Nem adományozott, feltehetően az 1980-as években a Pénzverőben készült példány (60mm) T:1-,2

80 000 HUF
216,22
235,29
~1950. Kiváló dolgozó Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel T:2 javított tű
31823.

~1950. "Kiváló dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel T:2 javított tű

1 000 HUF
~1950. MNDSZ (Magyar Nők Demokratikus Szövetsége) zománcozott jelvény T:2
31824.

~1950. "MNDSZ (Magyar Nők Demokratikus Szövetsége)" zománcozott jelvény T:2

800 HUF
~1950. Szakma Kiváló Dolgozója - Kohászat zománcozott Rákosi-címeres jelvény hátlapon gravírozott sorszámmal, miniatűrrel, eredeti tokban T:2
31825.

~1950. "Szakma Kiváló Dolgozója - Kohászat" zománcozott Rákosi-címeres jelvény hátlapon gravírozott sorszámmal, miniatűrrel, eredeti tokban T:2

1 400 HUF
~1950. Kiváló Dolgozó Rákosi-címeres zománcozott jelvény + Szakma Kiváló Műszaki Dolgozója - Gépipar Rákosi-címeres zománcozott jelvény, a címer levált a csillagról, miniatűrrel T:2,3
31826.

~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott jelvény + "Szakma Kiváló Műszaki Dolgozója - Gépipar" Rákosi-címeres zománcozott jelvény, a címer levált a csillagról, miniatűrrel T:2,3

1 600 HUF
~1950. Kiváló dolgozó Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel T:1-
31827.

~1950. "Kiváló dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel T:1-

2 000 HUF
~1950. Szakma Kiváló Műszaki Dolgozója - Gépipar Rákosi-címeres zománcozott és aranyozott fém kitüntetés, hátoldalán 2765 sorszámmal, miniatűrrel T:1-
31828.

~1950. "Szakma Kiváló Műszaki Dolgozója - Gépipar" Rákosi-címeres zománcozott és aranyozott fém kitüntetés, hátoldalán "2765" sorszámmal, miniatűrrel T:1-

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF