19144. 382. Closed Online auction Jewellery
8 000 HUF
9
0 HUF
Kristály üveg tartó, ezüst (Ag) fedéllel. Jelzett, mesterjegyes, nettó 49,5 g. d:7,5 cm, m: 6,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert