15631.
382. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.