17084.
382. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Konkoly Kálmán: Magyar alkotók. Hírneves magyar tudósok, művészek, szakemberek műhelyéből. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban.