6 000 HUF
Moderne Kunst in Meister-Holzschnitten. Nach Gemalden und Sculpturen Berühmter Meister Der Gegenwart. XIX. Band. Szöveges és képkötet. Berlin, é.n., Rich. Bong. Német nyelven. Egész és kétoldalas illusztrációkkal. Kiadói festett egészvászon borítókkal, kopott borítókkal, laza fűzéssel, a képkötetben egy lapot körbevágtak.