Printed Materials

Number of items: 292

cca 1911-57 Vegyes kalendárium, folyóirat és egyéb nyomtatvány tétel, össz. 11 db: Turfkalendárium 1941, Vegyészeti receptúrák, Magyar Turfkrónika 1943, A A Katholikus Népszövetség Naptára 1911, Csütörtök 2 db száma 1929 és 1930-ból, Földgömb, III. évf., 1932 június, 6. sz., stb. Kisebb részben sérült.
13434.

2 600 HUF
7,03
7,65
1911-1919 3 db Tolnai Világlapja, benne az 1919 karácsonyi szám is
13435.

1 600 HUF
1911 Meghívó a Magyarországi Senefelder Egylet által rendezett jelmezestélyre
13436.

5 000 HUF
1912 Rimabánya, Magyar Erdész c. erdészeti és vadászati szaklap, XII. évfolyam 18. száma
13437.

1 000 HUF
9
1912 Furulyás Jancsi népopera szórólapja, 20×15 cm
13438.

3 000 HUF
1912, 1914, 1915, 1918 A Művészet c. folyóirat számai egyben teljes évfolyamokkal. Vegyes állapotban
13439.

4 000 HUF
1913 Kalauz a Művészház palotafelavató kiállítására. Szerkesztette Rózsa Miklós. Budapest, 1913. Művészház. Hiányos! 32 p. helyett csak 22p, a hátsó borító is hiányzik. + Magyar Iparművészet. 1911 XIV. évf. 6. szám Kiadói elvált papírkötés, széteső állapotban, borító tetején tulajdonosi névbejegyzéssel.
13440.

1 000 HUF
1914 Szanatorium Naptár. 1914. Kiadja: József Király Herceg Szanatórium Egyesület. Nagyvárad, Nagyváradi Nyomda- és Újság Vállalata. Kiadói aranyozott, festetett egészvászon-kötés, kopott borítóval, két foltos lappal. Benne számos korabeli reklámmal, fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal, közte: Bársony István: A varjak c. novellájával.
13441.

1 400 HUF
13442.

100 HUF
0,27
0,29
1914 Érdekes Újság, 1937 Képes Pesti Hírlap címlapján Horthyval
13443.

1 000 HUF
1914 a Művészet 13. évf. 1-10. lapszáma, számos érdekes írással
13444.

2 600 HUF
7,03
7,65
1915 Sorsjegy prospektus
13445.

1915 Sorsjegy prospektus

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF