https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 292

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1825 Régi hirdetmény német nyelven
13386.

1825 Régi hirdetmény német nyelven

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1830 Pest vármegye, nyomdai munkák árának megállapított előfizetési összegéről szóló hirdetmény, lát példányban
13387.

1830 Pest vármegye, nyomdai munkák árának megállapított előfizetési összegéről szóló hirdetmény, lát példányban

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
cca 1840 A Tudományos Törvénytár c. folyóirat előfizetési felhívása 4p. 25 cm
13388.

cca 1840 A Tudományos Törvénytár c. folyóirat előfizetési felhívása 4p. 25 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
1843 Pesther Tageblatt. Szerk.: Dr. Saphir Zsigmond. 1843. V. évfolyam, I. félév 1-152. számok. Pest, Landerer és Heckenast. Egészvászon-kötésben, 1915-ből származó ajándékozási sorokkal, német nyelven. 1843-as pesti német nyelvű szépirodalmi hetilap, amely első sorban szépirodalmi és fővárosi híreket, de színházi és művészeti eseményeket is közölt. A lap halladó szellemű vonalat képviselt, ezért sok gondja akadt a cenzurával. 1845. márciusában megszűnt.
13389.

1843 Pesther Tageblatt. Szerk.: Dr. Saphir Zsigmond. 1843. V. évfolyam, I. félév 1-152. számok. Pest, Landerer és Heckenast. Egészvászon-kötésben, 1915-ből származó ajándékozási sorokkal, német nyelven. 1843-as pesti német nyelvű szépirodalmi hetilap, amely első sorban szépirodalmi és fővárosi híreket, de színházi és művészeti eseményeket is közölt. A lap halladó szellemű vonalat képviselt, ezért sok gondja akadt a cenzurával. 1845. márciusában megszűnt.

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Number of bids:
0
1848 Batthyány Lajos 2. számú minister-elnöki körlevele a törvényhatóságokhoz az új polgári törvények elfogadásáról. 1848. március 23. 1 l. 33x21 cm. Foltos
13390.

1848 Batthyány Lajos 2. számú minister-elnöki körlevele a törvényhatóságokhoz az új polgári törvények elfogadásáról. 1848. március 23. 1 l. 33x21 cm. Foltos

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
0
1848 Bp, a Közlöny december 12.-i, 185. száma, firkával
13391.

1848 Bp, a Közlöny december 12.-i, 185. száma, firkával

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
1848. december 25. Bp., Közlöny, hivatalos lap 198. száma, benne hadseregi parancs, sérült
13392.

1848. december 25. Bp., Közlöny, hivatalos lap 198. száma, benne hadseregi parancs, sérült

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
1
1848 Pesti Hírlap január 9. száma
13393.

1848 Pesti Hírlap január 9. száma

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
1853 Temesvár, Tragpferde-Ankauf in Ungarn, német nyelvű hirdetmény, foltos
13394.

1853 Temesvár, Tragpferde-Ankauf in Ungarn, német nyelvű hirdetmény, foltos

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
1856 Pest, Ördög naplója, Humoristicus Naptár 1856-ra, restaurált, hiányos (48-51., és 62-65. oldalak között), 89 p
13395.

1856 Pest, Ördög naplója, Humoristicus Naptár 1856-ra, restaurált, hiányos (48-51., és 62-65. oldalak között), 89 p

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
1856 A Nagy Tükör. Szerk. Jókai Mór. 126 képpel. 2.-10. számok 8 füzetben. (Füzetekben megjelent humoros hetilap. Az első magyar élclap 1 híján teljes sorozata) A Jókai Mór által alapított, öthetente megjelenő folyóirat német minta alapján indult 1856 novemberében, és összesen 10 számot ért meg. Mivel nem volt illusztrátora, a közönséget kérték fel, hogy küldjenek be rajzokat.  A 8 füzet mind korabeli papírborítékkal. Az utolsó kissé szakadozott, a többi jó állapotban.
13396.

1856 A Nagy Tükör. Szerk. Jókai Mór. 126 képpel. 2.-10. számok 8 füzetben. (Füzetekben megjelent humoros hetilap. Az első magyar élclap 1 híján teljes sorozata) A Jókai Mór által alapított, öthetente megjelenő folyóirat német minta alapján indult 1856 novemberében, és összesen 10 számot ért meg. Mivel nem volt illusztrátora, a közönséget kérték fel, hogy küldjenek be rajzokat. A 8 füzet mind korabeli papírborítékkal. Az utolsó kissé szakadozott, a többi jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
48,65
EUR
,
52,94
USD
Number of bids:
0
1859 Oktatás a házi állatok czélszerű életrendi tartásáról...Korai állatvédelmi rendelet. 16p. 36 p.
13397.

1859 Oktatás a házi állatok czélszerű életrendi tartásáról...Korai állatvédelmi rendelet. 16p. 36 p.

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment