Maps

Number of items: 52

cca 1942 Európa Oroszország. 1:5.000.000. Magyar Királyi Honvéd Térképészeti Intézet. 85x58 cm.
13336.

2 000 HUF
XIX. sz. Svájc 6 db térkép: rézmetszet, ofszet, litho / 6 maps of Switzerland. Copper plate, litho, and ofset
13337.

18 000 HUF
48,65
52,94
cca 1930 Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye rajzos szemléltető térképe, UJpest, Schinkovits Lajos-ny., hajtott, a hajtások mentén szakadt, a hátoldalán javításnyomokkal, megviselt állapotban, 69x49 cm
13338.

5 000 HUF
Vegyes nagyrészt modern térkép tétel, változó állapotban, különféle méretben
13340.

1 000 HUF
1829 Südliches Italien, Geograph Instituts, gyűrődésekkel, hajtásokkal, 57,5x44 cm
13341.

3 000 HUF
XIX. sz. Omlaka erdélyi település dűlőinek kézzel rajzolt térképe 60x60 cm
13342.

5 000 HUF
1836 Európa nagyméretű rézmetszetű térképe. / 1836 Map of Europe Society for diffusion of useful knowledge . Engraving 42x35 cm,
13343.

7 000 HUF
18,92
20,59
1847 Európa nagyméretű határszínezett rézmetszetű térképe. / 1847 Sharpes corresponding map of Europe with steamship routes . Engraved . Colored etching 47x36 cm,
13344.

9 000 HUF
24,32
26,47
13345.

5 000 HUF
Magyarország 9 különféle térképe, Kogutowicz-Littke Világatlasz, kiadja: Magyar Földrajzi Intézet Rt., 58×46 cm
13346.

1 000 HUF
1804 Berken János (1765 kr.-1822): Nyitra vármegye térképe. C(omitatus) Nitriensis. Pars Occidentalis Westlicher Theil. VIII. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, paszpartuban, apró folttal, 16,5x10,5 cm.  / 1804 János Berken (1765 cca.-1822):Map of Nitra/Nyitra/Neutra. C(omitatus) Nitriensis. Pars Occidentalis Westlicher Theil. VIII. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, in passepartout, with small spotty, 16,5x10,5 cm.
13347.

8 000 HUF
cca 1790 A Rajnavidék háborús térképe. Neue General Kriegs Karte Des Rheinstrohms, Herausgegeben von Iohann Walch im Willischen Kunstverlag in Augsburg. Nagyméretű, színezett rézmetszet, vászonra vonva, ki hiánnyal, egyébként jó állapotban. / Large war map of the Rhein river basin. Handcolored etching on canvas. small part missing, but otherwise in good condition. 60x136 cm
13348.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF