https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Maps

Number of items: 52

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1930 Budapest Map and Guide, Published by Muncipial Information Officie, Bp., Budapest Székesfőváros Házinyomdája, hajtásnyomokkal, hajtások mentén szakadással, javított, angol nyelven, rajta gazdag információs anyaggal, 45x40 cm
13324.

1930 Budapest Map and Guide, Published by Muncipial Information Officie, Bp., Budapest Székesfőváros Házinyomdája, hajtásnyomokkal, hajtások mentén szakadással, javított, angol nyelven, rajta gazdag információs anyaggal, 45x40 cm

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
cca 1930-1940 Ala Littoria, Societa Anonima, Cartina di Rotta Venezia-Roma. Roma-Aeroporto del Littoria, Olaszország Velence-Róma útitérkép, a repülőterek térképeivel is, olasz nyelven, 108x23 cm
13325.

cca 1930-1940 Ala Littoria, Societa Anonima, Cartina di Rotta Venezia-Roma. Roma-Aeroporto del Littoria, Olaszország Velence-Róma útitérkép, a repülőterek térképeivel is, olasz nyelven, 108x23 cm

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
5
Róma térkép, 1:8800, Bibliographisches Institut in Leipzig, hajtott, 60x67 cm
13326.

Róma térkép, 1:8800, Bibliographisches Institut in Leipzig, hajtott, 60x67 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
cc 1936. Ibusz map of Budapest. Dr. Gerő László rajzolta. Bp, Athenaeum. Szakadt állapotban. 45 x 42 cm.
13327.

cc 1936. Ibusz map of Budapest. Dr. Gerő László rajzolta. Bp, Athenaeum. Szakadt állapotban. 45 x 42 cm.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
cca 1914 Nagyvázsony és Badacsonytomaj térképe, rajta a Balatonfelvidékkel, 1:75.000, K.u.K. Militärgeographisches Institut, hajtásnyomokkal, 38x51 cm
13328.

cca 1914 Nagyvázsony és Badacsonytomaj térképe, rajta a Balatonfelvidékkel, 1:75.000, K.u.K. Militärgeographisches Institut, hajtásnyomokkal, 38x51 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
7
4 db háború előtti vegyes térkép
13329.

4 db háború előtti vegyes térkép

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
cca 1920 Párizs. 1:15.000. Tervezte: Demersseman. Kiadta: Gaillac-Monrocq. 69x92 cm.
13330.

cca 1920 Párizs. 1:15.000. Tervezte: Demersseman. Kiadta: Gaillac-Monrocq. 69x92 cm.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
cc 1960.Magyarország autótérképe. Bp, Kartográfiai Vállalat. Megviselt, 3 db-ra szakadt állapotban. 66x96 cm.
13331.

cc 1960.Magyarország autótérképe. Bp, Kartográfiai Vállalat. Megviselt, 3 db-ra szakadt állapotban. 66x96 cm.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
cca 1772 Guillaume Delisle (1675-1726)(rajzolta)-Lotter, Georg Friedrich (1744-1801)(metszette): Tabula Hungaria et Regionum, quae praeterea ab ea dependent, Delineata juxta magnum numerum anotationum et mappas manuscriptas ver imressas, Correcta per Observationes Comitis Marsilii et non nullorum aliorum, Per G. de LIsle, Geographum Academiae Reg.: Scientiarum apud Tob: Conr: Lotter Geogr. Aug. Vind. Augsburg, Tobias Conrad Lotter, színezett rézmetszet, sérült, kis lyukakkal 47x59 cm
13332.

cca 1772 Guillaume Delisle (1675-1726)(rajzolta)-Lotter, Georg Friedrich (1744-1801)(metszette): Tabula Hungaria et Regionum, quae praeterea ab ea dependent, Delineata juxta magnum numerum anotationum et mappas manuscriptas ver imressas, Correcta per Observationes Comitis Marsilii et non nullorum aliorum, Per G. de L'Isle, Geographum Academiae Reg.: Scientiarum apud Tob: Conr: Lotter Geogr. Aug. Vind. Augsburg, Tobias Conrad Lotter, színezett rézmetszet, sérült, kis lyukakkal 47x59 cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
0
1947 Nagy Budapest térképe, közigazgatási és rendőrkerületi beosztással, kiadja: Honvéd Térképészeti Intézet, sok szakadással, 85×100 cm
13333.

1947 Nagy Budapest térképe, közigazgatási és rendőrkerületi beosztással, kiadja: Honvéd Térképészeti Intézet, sok szakadással, 85×100 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
1909 Magyar Szent Korona Országainak iskolai fali-térképe (jobb alsó sarkában Budapest Székesfőváros egész területének térképe), tervezte és rajzolta Kogutowicz Manó, Magyar Földrajzi Intézet, 1:600000, 113x160 cm, vászonra kasírozva, sérült
13334.

1909 Magyar Szent Korona Országainak iskolai fali-térképe (jobb alsó sarkában Budapest Székesfőváros egész területének térképe), tervezte és rajzolta Kogutowicz Manó, Magyar Földrajzi Intézet, 1:600000, 113x160 cm, vászonra kasírozva, sérült

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Number of bids:
8
1791 Carte de LEmpire dAllemagne / A német birodalom térképe. Hubert Jaillot. Rézmetsztetű térkép, megviselt állapotban, kartonra kasírozva. / Map of the German Empire. Engraving. Damaged. 90x56 cm
13335.

1791 Carte de L'Empire d'Allemagne / A német birodalom térképe. Hubert Jaillot. Rézmetsztetű térkép, megviselt állapotban, kartonra kasírozva. / Map of the German Empire. Engraving. Damaged. 90x56 cm

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment