10356. 381. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Ruzicskay György (1896-1993): Levél-rithmus. Litográfia, papír, jelzett, kartonra kasírozva, üvegezett fa keretben, 24,5×18,5 cm
Photo of the item taken by : scanner