15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Pataki Ferenc (1941-): Kenese (Balatonkenese). Olaj, farost, jelzett, sérült, hátoldalán autográf felirattal (verssel, ajándékozási sorokkal, 1966-os dátummal), 45×65 cm