Military

Number of items: 35

31304.

3 600 HUF
9,73
10,59
31305.

3 000 HUF
~1970-1980. Katonai és Politikai Kiképzésben Kiváló tiszti jelvény, aranyozott, műgyantás fém jelvény (40x40mm) T:1-
31306.

~1970-1980. "Katonai és Politikai Kiképzésben Kiváló" tiszti jelvény, aranyozott, műgyantás fém jelvény (40x40mm) T:1-

2 000 HUF
1981. Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem 10 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti, de sérült tokban, adományozó oklevéllel, Czinege Lajos honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével, és igazolással T:2,2- hátlapon korr. NMK 659
31307.

1981. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 10 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti, de sérült tokban, adományozó oklevéllel, Czinege Lajos honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével, és igazolással T:2,2- hátlapon korr. NMK 659

3 000 HUF
1988. MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) 40 éves jubileumi, aranyozott kitüntető jelvénye, eredeti bársonybetétes, fedelén dombornyomott, aranyozott tokban (55x36mm) T:1
31308.

3 200 HUF
8,65
9,41
DN Magyar Néphadsereg - Élenjáró kitüntető jelvények, eredeti pántokkal, a darabok rögzített és csavaros számokkal (12xklf) T:1-2
31309.

DN "Magyar Néphadsereg - Élenjáró" kitüntető jelvények, eredeti pántokkal, a darabok rögzített és csavaros számokkal (12xklf) T:1-2

5 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok Elnöki Helikopter Század - VH-60M / Az Egyesült Államok Tengerészgyalogsága - HMX-1 ezüstpatinázott fém emlékérem (45mm) T:1- United States ND Presidential Helicopter Squadron - VH-60M / United States Marine Corps - HMX-1 silver patinated metal medallion C:AU
31310.

Amerikai Egyesült Államok "Elnöki Helikopter Század - VH-60M / Az Egyesült Államok Tengerészgyalogsága - HMX-1" ezüstpatinázott fém emlékérem (45mm) T:1- United States ND "Presidential Helicopter Squadron - VH-60M / United States Marine Corps - HMX-1" silver patinated metal medallion C:AU

3 000 HUF
Ausztria 1932. Háborús Emlékérem 1914-1918 aranyozott Br kitüntetés kardokkal + Bulgária ~1933-1939. Európai Háborús Emlékérem 1915-1918 aranyozott Br kitüntetés + Németország / Weimari Köztársaság 1921. Német Háborús Emlékérem aranyozott Br kitüntetés karddal, mindegyik mellszalag nélkül T:1-,2 Austria 1932. Great War Commemorative Medal 1914-1918 gilt Br medallion with swords + Bulgaria ~1933-1939. European War Commemorative Medal 1915-1918 gilt Br decoration + Germany / Weimar Republic 1921. Deutsche Ehrendenkmünze des Weltkriegs gilt Br decoration with ribbon and sword, all without ribbons C:AU,XF
31311.

Ausztria 1932. "Háborús Emlékérem 1914-1918" aranyozott Br kitüntetés kardokkal + Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott Br kitüntetés + Németország / Weimari Köztársaság 1921. "Német Háborús Emlékérem" aranyozott Br kitüntetés karddal, mindegyik mellszalag nélkül T:1-,2 Austria 1932. "Great War Commemorative Medal 1914-1918" gilt Br medallion with swords + Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt Br decoration + Germany / Weimar Republic 1921. "Deutsche Ehrendenkmünze des Weltkriegs" gilt Br decoration with ribbon and sword, all without ribbons C:AU,XF

4 000 HUF
11
Bulgária DN 1944. szeptember 9. Érdemrend III. osztálya egyoldalas, zománcozott kitüntetés mellszalagon (59x56mm) T:1-,2 Bulgaria ND Order 9th of September 1944 Merit 3rd class one-sided, enamelled medal with ribbon (59x56mm) C:AU,XF
31312.

Bulgária DN "1944. szeptember 9. Érdemrend III. osztálya" egyoldalas, zománcozott kitüntetés mellszalagon (59x56mm) T:1-,2 Bulgaria ND "Order 9th of September 1944 Merit 3rd class" one-sided, enamelled medal with ribbon (59x56mm) C:AU,XF

3 600 HUF
9,73
10,59
Német Birodalom 1917-1921. Világháborús Érdemérem a Német Légiósok Becsületrenddel kitüntetett katonái/tagjai részére eredeti mellszalagja jó állapotban German Empire 1917-1921. German Honorary World War Commemorative Medal of the German Legion of Honour original ribbon in good condition
31313.

Német Birodalom 1917-1921. "Világháborús Érdemérem a Német Légiósok Becsületrenddel kitüntetett katonái/tagjai részére" eredeti mellszalagja jó állapotban German Empire 1917-1921. "German Honorary World War Commemorative Medal of the German Legion of Honour" original ribbon in good condition

1 000 HUF
Szovjetunió ~1985. Honvédő Háború Érdemrend II. osztálya ezüstözött, zománcozott kitüntetés csavaros hátlappal, hátlapján sorszámmal T:1- Soviet Union ~1985. Order of the Patriotic War 2nd class silver plated, enamelled decoration with screw back, serial on the back C:AU
31314.

Szovjetunió ~1985. "Honvédő Háború Érdemrend II. osztálya" ezüstözött, zománcozott kitüntetés csavaros hátlappal, hátlapján sorszámmal T:1- Soviet Union ~1985. "Order of the Patriotic War 2nd class" silver plated, enamelled decoration with screw back, serial on the back C:AU

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF