15110.
381. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
Greenhorn: Három világrész csavargója. Ford.: Lengyelné Vértes Lenke. A világjárás hősei. Bp.,é.n.,Utazási Könyvek. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.