Books: Other rarities Number of items: 272
2013934
18545
381
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 4 db
Tóth Árpád összes versei. Bevezette és a hátrahagyott költeményekkel és töredékekkel együtt sajtó alá rendezte Szabó Lőrinc. Bp., é.n., Athenaeum. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kiadói szakadt, hiányos papír védőborítóban.
Voltaire: Zadig a vagy a végzet. Bp.,1961, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. Számozatlan példány.
Montesquieu: Igaz történet. Bp.,1963, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
Petőfi Sándor: János vitéz. Móra klasszikusok. Rónay Emy rajzaival. Bp.,1993,Móra. Kiadói keménykötés.
Változó állapotban.
1 200 HUF
2013330
18546
381
Other collectibles
1 800 HUF
2124832
18547
381
Other collectibles
Soproni András: Orosz kulturális szótár. Bp.,2008,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
5 000 HUF
2195823
18552
381
Other collectibles
Madari-Kreybig Károly: Végtelen öntudat. Három elbeszélés. Bibliás Ábel, Hamleti lélek, Első lépés. Bp., Pantheon. Papírkötésben. Borító foltok, a lapok szélei sérültek.
2201208
18553
381
Other collectibles
Baktay Ervin: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. Számos ábrával és táblázattal. Reprint, Bp., 1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóban. Jó állapotban.
4 000 HUF
2201666
18554
381
Other collectibles
Dr. Lux Elvira: Lépéspróbák egymás felé. Bp., 1987, Móra. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2200653
18557
381
Other collectibles
Öt évtized - Ötven kézműves dinasztia. A mesterségek tisztelete az iparos becsülete. Szerk.: Sarkandi Naghy Emília. Bp., 2006, IPOSZ. Kiadói kartonált papírkötésben.
1 200 HUF
2195077
18558
381
Other collectibles
1 000 HUF
2196055
18559
381
Other collectibles
Kemény János et alii: Tilinkó. Számozott példány, tulajdonosi bejegyzéssel. Bp., 1939, Révai. Kartonált papírkötésben, javított gerinccel.
1 800 HUF
2195836
18560
381
Other collectibles
2195918
18562
381
Other collectibles
Molnár Ferenc: Liliom. Egy csirkefogó élete és halála. Külvárosi legenda hét képben. Új, javított kiadás. Bp., Franklin-Társulat. Félvászon-kötésben. 2196274
18563
381
Other collectibles
P. Gulácsy Irén: Fekete vőlegények. I-III. köt. (Egyben.) Bp., 1928., Singer & Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035