Books: Other rarities Number of items: 272
2231265
17544
381
Other collectibles
Juhász Gyula: Magyarország külpolitikája 1919-1945. Második átdolgozott kiadás. H.n., 1975, Kossuth. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborításban. + Juhász Gyula: Uralkodó eszmék Magyarországon 1939-1944. H.n., 1983, Kossuth. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2231314
17545
381
Other collectibles
Balogh Béla: A máramarosszigeti református líceum diáksága 1682-1851. Debrecen, 2000, Tiszántúli Református Egyházkerületiés Kollégiumi Levéltár. Kiadói kartonált kötésben. + Pótfüzet a kötethez
2 000 HUF
2201672
18500
381
Other collectibles
2201265
18501
381
Other collectibles
Sötét lapok Olaszország történetéből. Kisebb elbeszélések. Fordította: Drucker János. Bp, 1929, fordító kiadása. Kiadói fűzött kötésben, ex libris-szel.
2 000 HUF
2196438
18502
381
Other collectibles
2194516
18503
381
Other collectibles
Fodor Ferenc: A magyar térképírás. I. kötet. Térkép mellékletekkel. Reprint. Eredeti kiadása: Bp., 1952, Honvéd Térképészeti Intézet. Papírkötésben.
1 000 HUF
2194512
18504
381
Other collectibles
A Nékosz Mérnökkollégiumok. Emlékezések, Dokumentumok. Szerk.: Dobos Róbert, Győrffy Sándor, et alii. Bp., 1989, Műegyetem Baráti Köre. Kiadói papírkötésben.
1 000 HUF
2200179
18506
381
Other collectibles
4 000 HUF
2200121
18507
381
Other collectibles
Dr. Szabó László: A hirdetés tudománya. Bp., Est. Kiadói egészvászon-kötés.
1 800 HUF
2196224
18509
381
Other collectibles
Vegyes könyvcsomag:
Koroknay István: Az állatok nagy képeskönyve. Bp., 1972, Móra. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval.
J. Hanzelka-M. Zikmund: Afrika. Az álmok világában és a valóságban. I-II. kötetek. Pozsony, 1967, Tatran. Kiadói egészvászon-kötésben.
2194060
18510
381
Other collectibles
Magyar földmérők arcképcsarnoka. Szerk.: Raum Frigyes. Volt könyvtári példány. Bp., 1976, Budapesti Geodéziai és Térképészeti Vállalat. Kiadói egészvászon-kötésben.
1 200 HUF
2196199
18512
381
Other collectibles
Szalai Imre: Repülőgép Sárkányismeretek I: szakmunkásképző iskolák számára. Ábrákkal illusztrálva. 440 példányban jelent meg. Bp., 1975, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés; a borító kopott.
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035