Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 15

1940 Karácsonyi Album. 1940-1941. Bp., 1940., Zeneműnyomda, 64 p. Spirálkötésben, a hátsó borító foltos, az elülső borítón szakadással.
12903.

2 600 HUF
7,03
7,65
Japán dalok gyűjteménye. Daruma. Program a japán nyelv és kultúra tanításához. Bp., 1994, Tárogató kiadó. Kiadói papírkötésben.
12904.

1 000 HUF
Májusfa. Dr. Kádár Béla dalai.Bp., 1927, Nádor Kálmán kiadása. Kádár Béla által dedikált. 23p
12905.

1 200 HUF
Malcsiner Gyula: Ma még azt hiszed. Slow-fox. A Kölcsönadott élet c. Bánky filmből. Énekli. Muráti Lili. Bp., 1943, Zeneműkiadó Kft. Kotta. Hajtásnyommal.
12906.

Malcsiner Gyula: Ma még azt hiszed. Slow-fox. A "Kölcsönadott élet" c. Bánky filmből. Énekli. Muráti Lili. Bp., 1943, Zeneműkiadó Kft. Kotta. Hajtásnyommal.

1 000 HUF
A Metronom 77 dalai 1-2.füzet, 2 db
12907.

A "Metronom '77" dalai 1-2.füzet, 2 db

1 000 HUF
cca 1884 Kossovits József: A vasúton. Kozza. Bp., Pesti Könyvnyomda Rt., 8 p. Harmadik, javított kiadás. Papírkötés, foltos.
12908.

800 HUF
cca 1840 Ainete ton Kypion. Gesänge der heil. Litirgie, mit Beibehaltung der von dem Vorsänger der griechischen Kirsche zur heiligen Dreifaltigkeit. Johann CH. N. Chaviara. görög keleti vallásos énekeskönyv, kottákkal. 1t Lithográfia, 94p. Korabeli egészvászon kötésben.
12909.

5 000 HUF
Hegedű, enyhén kopottas állapotban, vonóval, hátulján Troszt J. jelzéssel.
12910.

6 000 HUF
Liliomok lilioma. Máriaénekek koszorúja. Szepessy László költeményeire legjelesebb zeneszerzők közreműködésével szerkeszti zongorára és énekhangra Vavrinecz Mór. Bp., Klökner Ede. 11p
12911.

1 400 HUF
Magyar jövő himnusz. Szövegét írta: Gyomlay László. Vegyes-karra megzenésítette: Dohnányi Ernő. Bp., 1922, Magyar Jövő Ifj. Irodalmi R.t. 2p.
12912.

1 400 HUF
Muszty Bea-Dobay András: Folk gitáriskola. Bp., é.n.. Népművelési és Propaganda Iroda. Műbőr kötés, volt könyvtári példány, Enyhén sérült gerinccel és borítóval.
12913.

1 000 HUF
László Zsigmond-Mátéka Béla: Liszt Ferenc élete képekben és dokumentumokban. Bp., 1978., Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
12914.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF