11163. 380. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
5 000 HUF
0 HUF
Empire England porcelán dobozka mini tálcákkal, matricás, jelzett, kopásokkal, 5x13x9,5 cm, 5,5x9,5 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit