12561. 380. Closed Online auction Photo
1 600 HUF
0 HUF
cca 1900-1910 Cipészek, vasutasok, 2 db fotó üvegezett, aranyozott fa keretben, 9,5x6,5 cm, 13x8 cm
Photo of the item taken by : kozár_edit